Bavarci se dugo nisu ovako obrukali: Bayern petardom eliminisan iz Kupa Njemačke!

Sport

Šokantan rezultat stiže iz Njemačke, gdje je Borussia M’Gladbach s nestvarnih 5:0 ponizila minhenski Bayern!

Treba se dobro zaroviti u arhivu da se pronađe datum kad su Bavarci doživjeli veću bruku, a večeras su ovom petardom eliminisani iz Kupa Njemačke.

Već na poluvremenu je bilo 3:0 zahvaljujući Koneu i Bansebainiju koji je dao dva gola, a u nastavku je sudbinu Bavaraca s dva gola zapečatio Embolo.

Da šok bude veći, Bayern je utakmicu igrao u najjačem sastavu sa svim glavnim zvijezdama…

Iznenađujuće je ispao i Bayer Leverkusen, kojeg je na domaćem terenu sa 1:2 pobijedio drugoligaš Karlsruher.

Selimbegovićev Jahn regensburg se u nadoknadi spasio poraza od Hanse, a onda je u produžecima stigao i do vodstv od 3:2, ali na kraju nije prošao dalje. Hansa je poravnala na 3:3, a nakon penala je slavila sa 2:4. Haris Duljević je kod gostiju cijeli meč gledao s klupe.

Autor: SCsport.ba